Нові функції у "Київ Цифровий": з'явився сервіс для ОСББ

Нові функції у "Київ Цифровий": з'явився сервіс для ОСББ

Нові функції у "Київ Цифровий": з'явився сервіс для ОСББ
Мобільний додаток "Київ Цифровий". Фото: Юрій Свиридюк / Суспільне

Міський застосунок "Київ Цифровий" розпочинає бета-тестування сервісу для голів Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). У сервісі можна буде отримати інформацію про ОСББ, корисні контакти, сповіщення про збори, відкриті голосування та одразу взяти в них участь онлайн.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

"Тепер голови ОСББ можуть проводити офіційні голосування через Дія.Підпис і використовувати е-документи. Cпіввласники — зручно впливати на життя будинку", — йдеться у дописі посадовця.

Щоб додати ОСББ у застосунок, голові правління потрібно зареєструватись за посиланням. Після перевірки можна буде додати співвласників до системи.

На Офіційному порталі Києва розмістили подробиці щодо користування новим сервісом.

Голови ОСББ через електронний кабінет зможуть:

  • створювати офіційні електронні голосування;
  • додати список співвласників;
  • завантажувати протоколи;
  • запрошувати співвласників на збори.

Зазначається, що після того, як голова ОСББ зареєструється в системі та додасть співвласників до неї, у власників квартир також з’явиться новий сервіс у застосунку.

Далі співвласники, які підтвердили свій профіль у Цифровому через bank.id, отримають сповіщення із запрошенням долучитися до ОСББ у застосунку.

"Після того, як голова створить голосування, співвласники зможуть взяти в ньому участь. Свій голос кожен співвласник має підтвердити через Дія.Підпис. У голосуванні враховуються лише голоси з підписами співвласників згідно із законом про ОСББ", — йдеться у повідомленні.

Розробники закликають голів ОСББ взяти участь у тестуванні бета-версії та приєднатися до офіційного Telegram-каналу "Цифрова спільното ОСББ".

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року в застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, фахівці увімкнули оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року столиця отримала нагороду World Smart City Award Special Recognition за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

У березні команда "Київ Цифровий" разом з військовими запустила платформу для допомоги силам ППО Києва — "Безпечне небо". Там збирають кошти на техніку для ЗСУ.

У додатку є спеціальна мапа укриттів, яку можна переглядати без інтернету. Також розробники додали нову функцію: тепер у застосунку можна поскаржитись не лише на недоступні укриття, а й на їх незадовільний стан.

Ще у "Київ Цифровий" з'явились підказки про закриті вестибюлі метро та відновився запис до ЦНАПів.

У застосунку "Київ Цифровий" відтепер можна підтвердити акаунт через "Дію".

У "Київ Цифровий" з'явилася нова послуга. Тепер у додатку можна оцінити поїздку в транспорті та прокоментувати роботу контролерів. Також у новій версії удосконалили сервіс "Рух транспорту" — додали в застосунок станції кільцевої електрички.

Мобільний застосунок "Київ Цифровий" і компанія ДТЕК "Київські електромережі" домовилися інформувати киян про відключення електроенергії. У мобільному додатку можна буде знайти інформацію про стабілізаційні чи екстрені відключення електрики, якщо вони будуть застосовуватись.

На початок