У "Київ Цифровий" можна поскаржитися на неналежні умови в укритті

У "Київ Цифровий" можна поскаржитися на неналежні умови в укритті

У "Київ Цифровий" можна поскаржитися на неналежні умови в укритті
Фото: УНІАН

У "Київ Цифровий" додали нову функцію: тепер у застосунку можна поскаржитись не лише на недоступні укриття, а й про їх незадовільний стан.

Про це повідомили у КМДА.

"Команда застосунку додала у форму зворотнього зв’язку додаткові відмітки. Тепер можна позначити не лише зачинені укриття, а й те, що в укритті немає місць для сидіння, вогнегасників, загалом брудно або волого", — йдеться в повідомленні.

Щоб залишити свій відгук про реальний стан укриттів, потрібно у застосунку відкрити сервіс "Мапа укриттів". Після натиснути "Поскаржитися на укриття" в інформаційній картці потрібного сховища.

Міська влада обіцяє оперативно опрацювати дані та передати інформацію відповідальним службам.

Що відомо про мобільний додаток "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий".

У березні 2023 року провели опитування у застосунку "Київ Цифровий" щодо покращень, на які чекають користувачі. Мешканці столиці просили інформувати їх про зміну роботи громадського транспорту та перекриття доріг.

З травня у міському застосунку "Київ Цифровий" є підказки про закриті вестибюлі метро.

Також у травні ЦНАПи столиці відновили запис до установ через застосунок "Київ Цифровий".

На початок