Українки Рижикова та Ткачук з особистими рекордами на подіумі Діамантової ліги в Римі facebook.com/annaryzhykova

У жіночому бігу на 400 метрів з бар'єрами дві українки змогли потрапити в трійку найкращих.

Одразу дві українки фінішували в призах у бігу на 400 метрів з бар'єрами на етапі Діамантової ліги в Римі: Анна Рижикова виграла "срібло", а Вікторія Ткачук - "бронзу. Причому обидві українки встановили свої особисті рекорди.

Рижикова усю дистанцію долала другою, поступаючись лише абсолютній лідерці сезону, нідерландці Фемке Бол. Зрештою, Бол виграла змагання, а Рижикова фінішувала другою з результатом 54.54 секунди - це найкращий результат сезону для українки, вона не вибігала з 55 секунд у 2020 році. До речі, 54.54 секунди - найкращий результат українського сезону теж.

Третє місце в Римі змогла вибороти ще одна українка, Вікторія Ткачук. Вона на останніх метрах дистанції обігнала одразу кількох суперниць, піднявшись з проміжного шостого на підсумкове третє місце. Ткачук фінішувала з результатом 54.93 секунди - найкращий час в кар'єрі. Ніколи раніше на офіційних стартах Вікторія не вибігала з 55 секунд. Свій попередній особистий рекорд вона встановила два дні тому на змаганнях у Швейцарії.

Отже, дві українки в призах, при цьому Рижикова оновила свій рекорд сезону, а Ткачук встановила новий особистий рекорд.