Ястремська була в геймі від вильоту, але оформила камбек та пройшла далі на турнірі в Римі

Ястремська була в геймі від вильоту, але оформила камбек та пройшла далі на турнірі в Римі

Ястремська була в геймі від вильоту, але оформила камбек та пройшла далі на турнірі в Римі AP

Суперниця Даяни подавала на матч, але українка змогла оформити камбек та вийти у наступний раунд турніру.

Для перемоги в першому раунді Даяна Ястремська витратила понад дві з половиною години: стільки часу їй знадобилося, щоб здолати італійку Камілу Джорджі. Аманда Анісімова майже за стільки ж часу здолала хорватку Донну Вечір.

Очна гра між українкою та американкою, яка була для них першою в кар'єрі, теж тривала понад дві години.

Доля першої партії визначилася в дев'ятому геймі: Даяна програла свою подачу, після чого Аманда подала на сет. Під час перерви між партіями обидві тенісистки взяли медичний таймаут.

Сценарій другого сету нагадував перший: Анісімова зробила брейк у дев'ятому геймі та вийшла подавати на матч за рахунку 5:4. Однак цього разу Ястремська зробила зворотній брейк, після чого довела партію до переможного тайбрейку.

Результат вирішальної партії вирішився у першому геймі: Ястремська зробила брейк, після чого втримала кожну свою подачу. Як наслідок, 6:4 у третьому сеті та перемога 2:1.

WTA Рим. Другий раунд

Даяна Ястремська (Україна) - Аманда Анісімова (США) 2:1 (4:6, 7:6 (3), 6:4)

Що далі

  • У третьому раунді Даяна Ястремська зіграє проти першої сіяної турніру в Римі, румунка Сімона Халеп, яка пройшла в другому колі італійські Ясміне Паоліні (6:3, 6:4).
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start