Поліцейські з Кіровоградщини перемогли в міжнародному турнірі з силових видів спорту

Поліцейські з Кіровоградщини перемогли в міжнародному турнірі з силових видів спорту Пресслужба поліції в Кіровоградській області

Поліцейські з Кіровоградської області стали переможцями п’ятого міжнародного турніру із силових видів спорту в місті Генічеськ Херсонської області. Про це Суспільному розповіла речниця поліції в області Віталіна Бевзенко. Учасниками змагань стали понад 150 спортсменів, область представляли троє спортсменів.

Участь в турнірі ”International Azov power cup” федерації WPL (Ліга Світової Сили – ред.) взяли Ігор Германович та Руслан Козак з роти поліції особливого призначення та Олександр Шаповалов з управління патрульної поліції області. Змагалися e п’яти дисциплінах.

Поліцейські з Кіровоградщини посіли перше та друге місця в абсолютній першості з жиму лежачи та друге місце в абсолютній першості зі станової тяги.

Результати Ігоря Германовича

• Перемога у жимі лежачі у ваговій категорії до 100 кілограмів з результатом 205 кілограмів;
  • Рекорд федерації WPL з жиму лежачі – 207,5 кілограмів при власній вазі 97 кілограмів (у четвертій спробі – ред.)

Результати Олександра Шаповалова

• Друге місце у жимі лежачі у ваговій категорії до 100 кілограмів з результатом 200 кілограмів;
  • Перемога в дисципліні ”чортова дюжина” (з підходи по 13 повторювань – ред.).

Результат Руслана Козака

• Друге місце у становій тязі у ваговій категорії до 100 кілограмів із результатом 270 кілограмів.
Поліцейські з Кіровоградщини перемогли в міжнародному турнірі з силових видів спортуПресслужба поліції в Кіровоградській області

У силовій двійці та в підняті штанги на біцепс кропивницькі спортсмени посіли другі місця.

• У Кропивницькому визначили переможців чемпіонату країни з пішохідного туризму.
  • Спецпризначенці з Кіровоградщини перемогли у Всеукраїнському турнірі стронгменів.
  • Кропивничанин переміг на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики.