Спецпризначенці з Кіровоградщини перемогли у Всеукраїнському турнірі стронгменів

Спецпризначенці з Кіровоградщини перемогли у Всеукраїнському турнірі стронгменів Пресслужба поліції в Кіровоградській області

Представники роти патрульної служби поліції особливого призначення ”Святослав” стали ”золотим” та ”бронзовим” призерами Всеукраїнського турніру ”Богатирські ігри”. Про це Суспільному розповіла речниця поліції в області Віталіна Бевзенко. Змагання відбулися у місті Попасна Луганської області.

Переможцем турніру став командир роти ”Святослав” Сергій Куриленко. Поліцейській третього взводу роти Євген Куропяткін виборов третє місце.

Переможцем турніру став Сергій Куриленко, Євген Куропяткін виборов третє місцеПресслужба поліції в Кіровоградській області

Переможцем турніру став Сергій Куриленко, Євген Куропяткін виборов третє місце

У змаганнях взяли участь представники Збройних Сил України, поліцейські та представники Попаснянського міського спортивного закладу ”Відродження”. Головним суддею змагань був володар титулів ”Найсильніша людина України” і ”Найсильніша людина світу” Василь Вірастюк.

Учасники змагались у становій тязі (150 кілограмів, кількість разів за 1 хвилину – ред.), перенесенні мішків вагою 50 кілограмів на дистанції, піднятті колоди вагою 80 кілограмів, кантуванні покришки вагою 150 кілограмів, естафеті з гантелями 34, 40 та 50 кілограмів, тязі автомобіля вагою 3 тонни.