Чемпіонат світу зі скелетону перенесено з США в Європу. Усе через коронавірус

Чемпіонат світу зі скелетону перенесено з США в Європу. Усе через коронавірус

Чемпіонат світу зі скелетону перенесено з США в Європу. Усе через коронавірус IBSF

Чемпіонат світу-2021 з бобслею та скелетону відбудеться в німецькому Альтенбергу, як і в 2020 році.

Міжнародна федерація бобслею та скелетону (IBSF) прийняла рішення про перенесення чемпіонату світу з американського Лейк-Плесіду в німецький Альтенберг. Відповідно заява опублікована на сайті федерації.

Читайте також: Біатлонний календар сезону 2020/21: які зміни уже внесені в розклад

За словами генеральної секретарки Гейке Грьосванг, це рішення пов'язане з обмеженнями для подорожей, які введені для забезпечення безпеки та здоров'я усіх атлетів під час глобальної пандемії.

"Це рішення не було простим, але основна маса спортсменів Кубка світу базується в Європі, тож наша стратегія полягає в тому, щоб атлети проводили якомога менше часу в карантині", - пояснила Грьосванг.

Нове місце проведення чемпіонату світу - німецький Альтенберг. Саме там проходила світова першість 2020 року.

Читайте також: "Рішення викликає гнів, навіть не розпач". Михайло Гераскевич - про перенесення чемпіонату світу

Український скелетоніст Владислав Гераскевич двічі змагався в Альтенбергу: у 2019 році на етапі Кубка світу фінішував 14-м, на чемпіонаті світу-2020 теж посів 14-е місце.

Що відомо

  • Чемпіонат світу в Лейк-Плесіді мав відбутися з 5 по 14 лютого 2021 року. Змагання мали відбуватися в скелетоні та бобслеї. У рамках чемпіонату світу мали також пройти змагання з жіночого монобобу. Нові дати чемпіонату світу будуть оголошені пізніше.
  • Також скасовано етап Кубка світу в американському Парк-Сіті. Про інші можливі зміни у календарі Кубка світу зі скетелону та бобслею буде оголошено до кінця дня.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс