До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць: адреси

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць: адреси

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць: адреси
Фото: КМДА

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок. Про це повідомляє "Київавтодор".

На вул. Ю. Шумського нині вкладають новий асфальт, оновлюють тротуар. Незабаром облаштують велодоріжку. Весь комплекс робіт завершать наприкінці травня.

Також на завершальному етапі роботи на вул. Гетьмана Скоропадського (колишня вул. Л. Толстого). Зараз ремонт триває на ділянці у 1,2 км (від вул. Митрополита Липківського до вул. Тарасівської).

Відновили капітальний ремонт Кільцевої дороги (автошлях Т-10-27) на ділянці від пл. Одеської до вул. Територіальної Оборони (колишня вул. Ватутіна).

На магістралі була відсутня система дощової каналізації, тому тут збудували новий колектор. Також встановили нову систему освітлення, облаштували зони паркування. Нині ремонтують тротуари, облаштовують велодоріжку.

У рамках капремонту Кільцевої дороги оновлюють вул. Лятошинського. Завершити повний комплекс робіт цих двох вулиць мають у жовтні.

Також восени завершать ремонт вул. Ентузіастів, де збудували нову систему дощової каналізації. На проїжджій частині влаштують нове тришарове асфальтове покриття і підвищені пішохідні переходи, відремонтують тротуари. Подбають і про велосипедистів.

Цьогоріч на просп. В. Івасюка (колишній проспект Героїв Сталінграда) відремонтують системи дощової каналізації, замінять асфальтове покриття, встановлять бар’єрне огородження. Проте весь комплекс робіт на магістралі, зокрема ремонт тротуарів, закінчать наступного року.

Також дорожники розпочнуть реконструкцію розв’язки на перетині вулиць Дегтярівської, О. Довженка та О. Теліги.

"Нині шляхопровід перебуває в аварійному стані – його тимчасово посилили додатковими опорами, а також демонтували частину балок. Під час реконструкції споруду повністю замінять", — йдеться в повідомленні.

На перетині вулиць Полярної та Богатирської розпочнуть будівництво нового шляхопроводу, який має зменшити затори у цій частині Оболоні. Роботи на обох розв’язках планують закінчити у 2024 році.

На початок