Понад пів року вважали зниклим безвісти. На Івано-Франківщині попрощаються з полеглим бійцем Володимиром Токаруком

Понад пів року вважали зниклим безвісти. На Івано-Франківщині попрощаються з полеглим бійцем Володимиром Токаруком

Загиблий воїн Володимир Токарук
Загиблого бійця Володимира Токарука з Надвірної на Івано-Франківщині більше пів року вважали зниклим безвісти. Фото: Facebook/Зіновій Андрійович

У Надвірній, що на Івано-Франківщині, поховають загиблого військовослужбовця Володимира Токарука. У травні 2023 року воїн поліг під час виконання бойового завдання під Бахмутом на Донеччині. Понад пів року бійця вважали зниклим безвісти.

Про смерть військового повідомив голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович на сторінці у Facebook.

"Володимир хотів бути корисним країні та народу, це була його мета та девіз по життю. Прагнув бути частиною великої перемоги. Мудрий, чуйний, турботливий до рідних та друзів Володимир намагався вберегти найближчих серцю людей", — написав Андрійович.

У коментарі Суспільному керуючий справами виконавчого комітету Надвірнянської міської ради Олег Антонюк розповів, що Володимир Токарук — з Надвірної. Чоловік народився 1 січня 1988 року.

Боєць воював на сході країни. Загинув Володимир Токарук 20 травня 2023 року, однак дотепер бійця вважали зниклим безвісти.

"Приблизно 1 червня 2023 року після отримання повідомлення з військової частини ми сповіщали матір про те, що Володимир зник. І лише зараз його ідентифікували за допомогою ДНК-експертизи", — говорить Олег Антонюк.

Володимир Токарук поліг поблизу села Богданівка Донецької області. У 35-річного бійця залишилися мати й старший брат.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок