Софія Фісун. Фото: ГО "Асоціація Ноосфера"

Дніпрянка Софія Фісун увійшла у десятку найкращих ракетомоделістів. Спортсменка посіла шосту сходинку у всесвітньому рейтингу.

Про це мовиться у пресрелізі громадської організації "Асоціація Ноосфера", який отримало Суспільне.

Також в неофіційному рейтингу серед юніорів, Софія Фісун посіла третє місце.

"В цьогорічному ракетомодельному сезоні я вперше брала участь в міжнародних змаганнях. Він був нелегкий через воєнний стан в Україні: закрите небо навіть для тренувальних польотів, постійні відключення електроенергії, повітряні тривоги зробили підготовку складнішою", – сказала спортсменка.

Нагадаємо, що Софія Фісун посіла третє місце в класі S9AМоделі на тривалість польоту з ротором за підсумками кубка світу з ракетомодельного спорту за 2023 рік. Перше місце на змаганнях виборов дніпрянин Родіон Струзман. Він виступав у класі S4AРакетні планери із прискорювачем на тривалість польоту.

За підсумками Чемпіонату світу-2023 українська збірна виборола 14 нагород. З них шість – золоті. Софія Фісун виступала у складі збірної та здобула п'ять медалей на змаганнях.

Дніпрянка увійшла до топу всесвітнього рейтингу ракетомоделістів
Софія Фісун (посередині) на чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту. Фото: ГО "Асоціація Ноосфера"

Крім неї призерами також стали дніпряни Родіон Струзман та Михайло Дубровний.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро