На фронті загинули четверо захисників з Кіровоградської області

На фронті загинули четверо захисників з Кіровоградської області

На фронті загинули четверо захисників з Кіровоградської області
Колаж: Суспільне Кропивницький

На російсько-українській війні загинули четверо захисників з Кіровоградської області. Це – Олександр Степанов з Новомиргорода, Станіслав Зицин з Новоукраїнки, Валерій Зімін зі Знам'янки, Давид Надворний з Долинської громади.

Старший солдат Олександр Степанов народився 1978 року. Загинув під час виконання бойового завдання 15 листопада біля селища Андріївка Донецької області. Про дату та місце церемонії прощання з військовим повідомлять додатково. Це інформація від голови Новомиргородської громади Ігоря Забажана.

Олександр Степанов.
Олександр Степанов з Новомиргорода. Колаж: Суспільне Кропивницький

Станіслав Зицин вважався зниклим безвісти. Тіло бійця ідентифікували за ДНК-експертизою. Встановлено, що старший солдат загинув 2 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі села Богданівка на Донеччині. Про дату та місце церемонії прощання повідомлять додатково. Про це написав голова Новоукраїнської громади Олександр Корінний.

Станіслав Зицин.
Станіслав Зицин з Новоукраїнської громади загинув 2 квітня 2023 року на Донеччині. Колаж: Суспільне Кропивницький

22 листопада на кладовищі "Васинське" у Знам'янській громаді попрощалися з бійцем Валерієм Зіміним. Чоловік служив старшим механіком взводу технічного забезпечення.

Валерій Зімін.
Колаж: Суспільне Кропивницький. Колаж: Суспільне Кропивницький

Давид Надворний загинув 19 листопада. Поховають військового у селі Маловодяне Долинської громади. Про це повідомив міський голова Євгеній Звіздовський.

Давид Надворний.
Давид Надворний з Долинської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

На початок