Львівські школярі принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні паперових ангелів

Львівські школярі принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні паперових ангелів

Львівські школярі принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні паперових ангелів
Учні львівських шкіл принесли паперових ангелів, 21 листопада 2023 року. Фото: Романа Балука для ЛМР

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбулася акція "Ангели пам'яті". Учні міських шкіл принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні паперових ангелів, які символізують пам'ять про усіх загиблих за державу, гідність і свободу.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

До акції долучився і 10-річний Богдан. Він — ровесник Революції Гідності. Хлопець не пам’ятає події на Майдані, але, каже, розуміє їхнє значення. Спеціально до цього дня Богдан вивчив "Молитву українського націоналіста".

"Початок Революції Гідності — це дуже важливий день для нас, майже як День Незалежності. В День Гідності та Свободи я прийшов сюди вшанувати пам'ять героїв і прочитати Молитву українського націоналіста. Ця молитва про те, що військовий, українець, який захищає вас, був мужнім і не боявся йти у бій", — каже Богдан Лоїк.

Ангелів школярі чіпляли на меморіал або ж розміщували на пагорбі.

"В такий спосіб ми хочемо всі разом згадати ті події, які були в Україні 10 років тому, і розказати дітям, чому ця революція така важлива для нашої держави", — розповів керівник управління освіти Львова Андрій Закалюк.

Впродовж дня на Меморіал Героїв Небесної Сотні у Львові прийдуться учні з усіх шкіл міста, щоб віддати шану всім, хто загинув під час Революції Гідності та впродовж років боротьби за українську незалежність.

На початок