Футбол для ЗСУ. У Калуші на Франківщині під час благодійного турніру для воїнів зібрали 55 600 грн

55 600 грн зібрали для ЗСУ футболісти на благодійному турнірі у Калуші
У Калуші під час благодійного турніру для воїнів ЗСУ футболісти зібрали 55 600 грн. Фото: Facebook/Андрій Найда

55 600 грн зібрали на благодійному футбольному турнірі, який організували для допомоги військовослужбовцям ЗСУ. Змагання відбулися в дитячо-юнацькій спортивній школі "Сокіл" у Калуші Івано-Франківської області.

Про це повідомив голова Калуської громади Андрій Найда на своїй сторінці у Facebook.

Змагання організувала Калуська районна федерація футболу за підтримки Калуської міської ради. За кубок переможців змагалися 16 команд, дев'ять з яких — місцеві.

"Упродовж дня тривали двобої. Беззаперечну перемогу здобула команда "Гата" з Калуша. Другими стали рожнятівські "Горгани". Третю сходинку п'єдесталу посіли футболісти МФК "Калуш". Переможці нагороджені кубком та медалями", — йдеться у дописі.

Гроші, які зібрали під час турніру, вже передали на потреби українських воїнів.

"Щиро вдячний кожному, хто долучився до організації, проведення та участі в турнірі! Разом — сильні!" — пише Найда.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube