Наступний "Рамштайн" відбудеться 22 листопада — Міноборони Норвегії

Наступний "Рамштайн" відбудеться 22 листопада — Міноборони Норвегії

Наступний "Рамштайн" відбудеться 22 листопада — Міноборони Норвегії
Міністр оборони США Ллойд Остін і очільник українського Міноборони Рустем Умеров беруть участь у засіданні Контактної групи з питань оборони України на авіабазі Рамштайн, Німеччина, 19 вересня 2023 р. Фото: AP Photo/Michael Probst

Наступне засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" відбудеться 22 листопада.

Про це повідомили у пресслужбі міністерства оборони Норвегії, вказавши, що на зустрічі буде присутній глава МО Бйорн Арільд Грам.

"Очільник Пентагону (Ллойд Остін — Ред.) запросив [Грама] на зустріч міністрів оборони та начальників оборонних відомств із близько 50 країн, щоб обговорити подальшу військову підтримку України в короткостроковій та довгостроковій перспективі", — мовиться у повідомленні.

У відомстві додали, що глава МО візьме участь у "Рамштайні" в онлайн-форматі зі Стокгольма, де перебуває на зустрічі у форматі країн так званої Північної групи.

Що відомо про минулі засідання "Рамштайну"

У липні 2023 року відбулося засідання у форматі "Рамштайн". Тоді в фокусі були системи протиповітряної оборони, боєприпаси та броньована техніка для українських військових.

Наступне засідання пройшло 19 вересня. На ньому був вперше присутній новопризначений міністр оборони України Рустем Умєров. Опісля посадовець підбив підсумки зібрання Контактної групи.

Востаннє "Рамштайн" відбувся 11 жовтня у Брюсселі. В засіданні взяв участь офлайн український президент Володимир Зеленський.

На початок