Бех-Романчук взяла "срібло" у найбільш конкурентних змаганнях сезону

Бех-Романчук взяла "срібло" у найбільш конкурентних змаганнях сезону World Athletics

Українка програла лише чемпіонці світу, яка встановила найкращий результат сезону у світі.

Сектор стрибунок в довжину на змаганнях в німецькому Дессау був переповнений зірками. Крім віцечемпіонки світу, українки Марини Бех-Романчук, у стартовому листі були також білоруска Анастасія Мірончук-Іванова (лідерка сезону) та чинна чемпіонка світу, німкеня Малайка Мігамбо, яка відкривала для себе міжнародний сезон.

Бех-Романчук у 2020 році стартувала на чотирьох стартах: два з них виграла, двічі взяла "срібло", поступившись саме Мірончук-Івановій. У Дессау Марина здолала білоруску - у своєму найкращому стрибку українка показала результат 6.85 метри, тоді як Анастасія не змогла стрибнути далі 6.72 метри.

Однак, навіть попри те, що Бех-Романчук вдалося нарешті обійти Мірончук-Іванову, вона обмежилася "сріблом".

Перемогу здобула чинна чемпіонка світу Малайка Мігамбо - німкеня на майже домашній доріжці змогла показати результат 7.03 метри. Це перший стрибок у літньому сезоні 2020 року за сім метрів, найкращий результат світового сезону. Така спроба принесла Мігамбо перемогу, Бех-Романчук - друга, а Мірончук-Іванова - третя.