Український хет-трик. Левченко, Магучіх та Геращенко – на подіумі змагань у Німеччині

Український хет-трик. Левченко, Магучіх та Геращенко – на подіумі змагань у Німеччині

Український хет-трик. Левченко, Магучіх та Геращенко – на подіумі змагань у Німеччині Twitter Wanda Diamond League

Українські стрибунки у висоту повністю зайняли подіум на старті в німецькому Дессау.

Сезон 2020 у жіночих стрибках у висоту проходить під українським прапором. Якщо на старті бере участь Юлія Левченко та Ярослава Магучіх, переможниця змагань визначається в очній боротьбі між ними. Саме дві українки ділять найкращий результат сезону - 2.00 метри.

На старт в німецькому Дессау заявилися не тільки Левченко та Магучіх, але й українка Ірина Геращенко. Вона на вихідних відкрила міжнародний сезон, одразу виграла срібло на старті в Польщі (там поступилася Юлії, а Ярослава не стрибала).

Головною суперницею українок в Дессау мала стати британка Лейк Морган, але вона в останній момент знялася зі змагань. Відповідно, конкурувати з синьо-жовтими стрибунками мали місцеві атлетки.

Висоту 1.87 метра взяли три спортсменки - Левченко, Магучіх та швейцарка Саломе Ланг. Ірина Геращенко з першої спроби не взяла планку, вона вирішила перенести дві спроби на висоту 1.90 метра.

Читайте також: Українки знову 1-2. Магучіх виграла етап Діамантової ліги, Левченко - друга

Як виявилося, недарма. Ланг не змогла взяти 1.90 метра, Геращенко з другої (останньої) спроби виконала вдалий стрибок - автоматично піднялася на третє місце. А після першої невдалої спроби на 1.93 метра, Ірина вирішила знятися зі змагань.

Левченко взяла 1.90 метра з другої спроби, а Магучіх - тільки з третьої. Далі Юлія Левченко не помилялася: 1.93 м та 1.96 м - з першої спроби. Ярослава теж підкорила ці дві висоти, але з більшою кількістю спроб. Відповідно, у заочній боротьбі вона поступалася своїй напарниці по команді.

Читайте також: Левченко та Магучіх оформили переможний дубль на змаганнях в Польщі

Планка на висоті 1.99 метра не підкорилася жодній з українок. Відтак, Юлія Левченко виграла з результатом 1.96 метра. Ярослава Магучіх з такою ж висотою фінішувала другою, а Ірина Геращенко фінішувала третьою з результатом 1.90 метра.

Попередній рекорд змагань в Дессау складав 1.92 метри - у 2020 році одразу дві українки вписали своє ім'я в книгу рекордів турніру. А в особистій боротьбі у сезоні між Левченко та Магучіх знову нічия: по дві перемоги у кожної.

Результати змагань в Дессау:

1. Юлія Левченко (Україна) - 1.96 м

2. Ярослава Магучіх (Україна) - 1.96 м

3. Ірина Геращенко (Україна) - 1.90 м

4. Саломе Ланг (Швейцарія) - 1.87 м

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика