І знову 1-2. Левченко та Геращенко взяли "золото" й "срібло" в Польщі

І знову 1-2. Левченко та Геращенко взяли "золото" й "срібло" в Польщі

І знову 1-2. Левченко та Геращенко взяли "золото" й "срібло" в Польщі Associated Press

Черговий переможний дубль українських стрибунок у висоту.

Представництво України у жіночих стрибках у висоту на Меморіалі Каміли Сколімовської в польському Хожуві було максимальним: одразу три атлети заявилися на турнір, Юлія Левченко, Ірина Геращенко та Оксана Окунєва. Причому для останніх двох - це міжнародний дебют у 2020 році.

Спершу у старт-листі змагань значилася участь Ярослави Магучих, однак у фінальних стартових протоколах її не було. Відтак, чергової дуелі за перемогу між Левченко та Магучих цього разу не було.

Читайте також: Чотири медалі на чотирьох у Швеції. Українські легкоатлетки продовжують вражати результатами

Для потрапляння на подіум у Хожуві вистачило стрибка на 1.85 метра - з таким результатом Левер Спенсер фінішувала третьою. В українки Оксани Окунєвої також взята планка на 1.85 метра, однак з другої спроби, тоді як Спенсер взяла з першої - це визначило долю третього місця.

Планку на висоті 1.89 метра взяли тільки дві спортсменки, Юлія Левченко та Ірина Геращенко. Саме вони в очній боротьбі і розіграли перемогу. Втім, серйозної боротьби не вийшло: Геращенко не взяла наступну ж висоту (1.92 метри), Левченко підкорила її з другою спроби.

Читайте також: П’ять нагород за один день. Українські легкоатлети феєрично відкрили сезон

Залишившись єдиною в секторі, Юлія Левченко вийшла на 1.95 метра, але не змогла взяти висоту з трьох спроб. Це вперше в сезоні Левченко закінчила змагання з висотою 1.92 метра, але цього їй вистачило для перемоги. Геращенко на першому міжнародному старті взяла "срібло". Українки знову фінішували 1-2 на змаганнях у стрибках у висоту.

Стрибки у висоту. Меморіал Каміли Сколімовської (Польща)

1. Юлія Левченко (Україна) - 1.92 м

2. Ірина Геращенко (Україна) - 1.89 м

3. Левер Спенсер (Сент-Люсія) - 1.85 м

4. Оксана Окунєва (Україна) - 1.85 м

4. Каміла Лічвінко (Польща) - 1.85 м

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start