На Черкащині судитимуть чоловіка, який ухилився від проходження військової служби

На Черкащині судитимуть чоловіка, який ухилився від проходження військової служби

На Черкащині судитимуть чоловіка, який ухилився від проходження військової служби
Суспільне: Черкаси

На Черкащині перед судом постане чоловік, який ухилився від проходження військової служби в лавах ЗСУ.

До суду скерували обвинувальний акт стосовно жителя міста Кам’янка, розповіла Суспільному речниця обласної прокуратури Богдана Кулик.

Досудове розслідування встановило, що 32-річний чоловік, перебував на військовому обліку РТЦК та СП, за результатами проходження військово-лікарської комісії його визнали придатним для проходження військової служби в лавах ЗСУ.

"Відстрочку від призову на військову службу за мобілізацією чоловік не отримував та був у встановленому законом порядку повідомлений про необхідність з’явитися до військкомату у визначений день для подальшого відрядження у військову частину для проходження служби. Попри це, чоловік так і не прибув до відповідного відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, таким чином ухилившись від призову на військову службу під час мобілізації", — пояснила Богдана Кулик.

До суду скерували обвинувальний акт за статтею 336 Кримінального кодексу України — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб з-поміж резервістів в особливий період. У разі доведення вини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок