У Чернівцях продаж денного квитка для проїзду в комунальному транспорті буде на постійній основі: який попит

У Чернівцях продаж денного квитка для проїзду в комунальному транспорті буде на постійній основі: який попит

У Чернівцях продаж денного квитка для проїзду в комунальному транспорті буде на постійній основі: який попит
Фото: Марія Пайлик/Суспільне Чернівці

У Чернівцях залишать на постійній основі продаж денного квитка для проїзду у тролейбусах та комунальних автобусах, який дає право на необмежену кількість поїздок впродовж дня. За місяць пасажири купили майже 2 тисячі таких квитків.

Про це у коментарі Суспільному сказав начальник тролейбусного управління Петро Лисак.

За словами Лисака, на початку продажу пасажири мало користувалися денним квитком. Наразі купують орієнтовно 150 таких квитків на день.

"Люди звикають, тому активність продажу квитків збільшується. Найчастіше денним квитком користуються люди, які приїздять із сіл. Це маршрути зі сторони Дріждзаводу, мікрорайону Гравітон, автовокзалу та Руської", – каже Лисак.

Оскільки на квиток є попит, його продаж продовжуватимуть.

"Ми залишаємо його на наступні місяці, бо він створює позитивну динаміку в нашій роботі. Людям зручно, бо є можливість пересаджуватися з одного транспорту на інший з одним квитком".

Вартість квитка – 50 гривень. Його можна купити у водія.

На яких маршрутах діє квиток "Денний"

Квиток можна використати на всіх тролейбусних маршрутах, а також комунальних автобусних маршрутах №: 1, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 23, 29.

Що відомо про оплату проїзду у Чернівцях

  • У 2023 році у Чернівцях почали впроваджувати електронний квиток. У червні місто відмовилося від готівкової оплати проїзду у тролейбусах, а з серпня й у комунальних автобусах. Для цього у транспорті встановили валідатори.
  • Оплатити за проїзд можна, приклавши до валідатора банківську картку; через додаток "Приват24", відсканувавши QR-код в салоні тролейбуса, або купивши квиток за готівку через термінали самообслуговування EasyPay, City24 та iBox. Такими квитками потрібно скористатися впродовж години.
  • Водночас на маршрутах приватних перевізників Чернівців за проїзд можна платити готівкою.
  • За неоплачену поїздку контролери штрафують, розмір штрафу у тролейбусах — 200 гривень, у маршрутках — 280 гривень.
  • Для пільговиків розробили транспортні картки "Пільгова", "Учнівська" та "Студентська". Картка надає право на безоплатний проїзд у комунальному транспорті. Як отримати транспортну картку, ми писали раніше.
  • У Чернівцях на отримання транспортної картки подалася 31 тисяча пенсіонерів, учасників бойових дій та інших людей пільгової категорії. 16 тисяч з них отримали картки – це 50% пільговиків від тих, хто подав заявки.
  • Також отримати картку можуть пільговики, які працюють у Чернівцях, але живуть в інших громадах. Як це зробити, ми писали тут. Щодо решти пільговиків з інших громад, то вони зможуть отримати транспортну картку, якщо їхня громада укладе договір з ЧТУ на компенсацію вартості проїзду.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок