Олексій Середа розповів про своїх кумирів та хобі поза стрибками у воду

Олексій Середа розповів про своїх кумирів та хобі поза стрибками у воду

Олексій Середа розповів про своїх кумирів та хобі поза стрибками у воду zahid.net

Наймолодший чемпіон Європи зі стрибків у воду має лише один вільний день на тиждень, однак знаходить час на захоплення.

14-річний Олексій Середа прийшов до басейну в 4 роки, спочатку на плавання. Спробувавши стрибки у воду, хлопчик одразу зрозумів, що хоче займатися цим видом спорту. Нині він вже чемпіон Європи і розповідає, що пристрасть до своєї справи зростає з кожним роком. Олексій шість днів на тиждень інтенсивно тренується, однак знаходить час і на хобі.

"Протягом чотирьох днів на тиждень я тренуюсь по шість годин на день, протягом двох днів по три-чотири години. У неділю - вихідний. У вільний час я люблю грати в настільний теніс. Зрідка також граю у футбол з хлопцями, коли дозволяє погода. Мені це дуже подобається. Я також дуже люблю грати в комп’ютерні ігри, зокрема в Counter-Strike. Навіть почав переглядати різні відеоогляди на YouTube. Це моє головне захоплення за межами стрибків у воду", - поділився Середа в інтерв'ю FINA.

Читайте також: Музиканти, фотографи та майстри на всі руки: найцікавіші хобі спортсменів поза ареною

На чемпіонаті світу-2019 в корейському Кванджу українець зупинився за крок до "бронзи". Тоді перші два місця посіли представники Китаю. Олексій зізнався, що саме китайці є для нього взірцем у спорті.

"Вони для мене чудові мотиватори. Я знав, що з певних причин не зможу перемогти їх на чемпіонаті світу, але змагатися проти них було дуже класно. Я з нетерпінням чекаю подальшої боротьби з ними в майбутньому. Усвідомлюю, що мені ще потрібно багато працювати над своїми стрибками. Я повинен набути конкурентного досвіду - вони набагато досвідченіші за мене. Окрім сильної програми, мені потрібно більше змагань. Я впевнений, що все це прийде з часом", - сказав 14-річний спортсмен.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика