У Києві до опалення підключили понад 10 тис. будівель

У Києві до опалення підключили понад 10 тис. будівель

У Києві до опалення підключили понад 10 тис. будівель
Котельня. Фото: КМДА

У столиці до тепла підключили загалом 10 169 будівель житлового фонду та соціальної сфери. Зокрема, з опаленням 8 487 домівок киян.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Зокрема, з теплопостачанням наразі 476 навчальних закладів, 529 дитсадочків, 254 медзаклади (зокрема 12 пологових будинків та 138 стаціонарів), 423 адмінбудівлі і заклади соціально-побутового напряму",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації нагадують, що установи і заклади соціальної сфери підключають за індивідуальними заявками їхніх керівників. Також за індивідуальними заявками управителів триває подача тепла в будинки ОСББОб'єднання співвласників багатоквартирного будинку, ЖБКЖитлово-будівельний кооператив, відомчі.

На сьогодні система теплопостачання міста працює на мінімально допустимих параметрах, враховуючи зовнішню температуру повітря. Це дає змогу не допустити охолодження будинків, якби вони взагалі залишались без тепла, зауважили в КМДА.

Що відомо про нинішній опалювальний сезон у Києві

Цього року у межах підготовки до зими з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

Столиця розпочала підключати до тепла об'єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки – за заявками їхніх керівників 9 жовтня.

16 жовтня у Києві теплоносій почали подавати у житлові будинки. У КМДА пояснили, що на повний запуск системи централізованого опалення у місті знадобиться кілька днів. 18 жовтня з теплом були близько 4 000 об'єктів житлового фонду та соціальної сфери.

20 жовтня опалення увімкнули у 7 175 будівлях. Здебільшого це лікарні, школи та дитсадки, а також житлові багатоповерхівки.

Міський голова Віталій Кличко пообіцяв, що боржників за тепло не відключатимуть від системи опалення, але попросив жителів погашати заборгованість.

На початок