У Києві триває запуск опалювального сезону: Кличко розповів, скільки будинків вже під'єднали до тепла

У Києві триває запуск опалювального сезону: Кличко розповів, скільки будинків вже під'єднали до тепла

Кличко розповів скільки столичних будинків вже під'єднали до тепла
Міський голова Києва Віталій Кличко. Фото: КМДА

Станом на ранок 20 жовтня 2023 року у Києві опалення увімкнули у 7 175 будівлях. Здебільшого це лікарні, школи та дитсадки, а також житлові будинки.

Про це сповістив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, нині з теплом 253 навчальних заклади, 378 дитячих садочки, 150 медзакладів та 165 адмінбудівель і закладів соціально-побутового напряму. Що стосується осель киян — з опаленням наразі 6,2 тисячі житлових будинків.

"Установи й заклади соціальної сфери підключають за індивідуальними заявками їх керівників. Також за індивідуальними заявками управителів місто подає тепло в будинки ОСББ, ЖБК, відомчі", — йдеться у дописі очільника столиці.

Що відомо про підготовку та початок опалювального сезону в Києві

Цього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

Столиця розпочала підключати до тепла об'єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки – за заявками їхніх керівників 9 жовтня.

Станом на вечір 12 жовтня у Києві до опалення підключили 61 будівлю. Зокрема, з гарячими батареями були п'ять шкіл, 17 дитсадків, 14 адміністративних будівель і закладів соціально-побутового напряму.

16 жовтня у Києві теплоносій почали подавати у житлові будинки. У КМДА пояснили, що на повний запуск системи централізованого опалення у місті знадобиться кілька днів.

17 жовтня Віталій Кличко звітував, що у Києві з теплом понад 1500 житлових будинків та 1 700 соціальних об'єктів. Міський голова зазначив, що боржників за опалення від тепла не відключатимуть, але він закликав жителів погашати заборгованість. 18 жовтня з теплом були близько 4 000 об'єктів житлового фонду та соціальної сфери.

На початок