За добу у Києві підключили до опалення близько тисячі будівель

За добу у Києві підключили до опалення близько тисячі будівель

За добу у столиці до опалення підключили ще майже тисячу будівель. З теплом нині близько 4 000 об'єктів житлового фонду та соціальної сфери.

Про це повідомив у Telegram міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, станом на середу, 18 жовтня, теплоносій подають у 155 навчальних закладів, 264 дитсадки, 112 медзакладів (зокрема, 10 пологових будинків та 55 стаціонарів). Також централізоване опалення ввімкнули у 35 адмінбудівлях і закладах соціально-побутового напряму.

Віталій Кличко нагадав, що установи і заклади соціальної сфери підключають до тепла за індивідуальними заявками їхніх керівників. Опалення багатоповерхівок починають за заявками управителів ОСББ чи житлово-будівельних контор.

Що відомо про підготовку та початок опалювального сезону в Києві

Цього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

Столиця розпочала підключати до тепла об'єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки – за заявками їхніх керівників 9 жовтня.

Станом на вечір 12 жовтня у Києві до опалення підключили 61 будівлю. Зокрема, з гарячими батареями були п'ять шкіл, 17 дитсадків, 14 адміністративних будівель і закладів соціально-побутового напряму.

16 жовтня у Києві теплоносій почали подавати у житлові будинки. У КМДА пояснили, що на повний запуск системи централізованого опалення у місті знадобиться кілька днів.

17 жовтня Віталій Кличко звітував, що у Києві з теплом понад 1500 житлових будинків та 1 700 соціальних об'єктів. Міський голова зазначив, що боржників за опалення від тепла не відключатимуть, проте він закликав містян погашати заборгованість.

На початок