Зеленський пообіцяв відповідь за російський удар по терміналу "Нової пошти"

Зеленський пообіцяв відповідь за російський удар по терміналу "Нової пошти"

Зеленський
. Президент України Володимир Зеленський під час звернення 18 жовтня 2023 року. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський у традиційному вечірньому відеозверненні заявив, що Росія отримає відповідь за удар по терміналу "Нової пошти" під Харковом.

"Щодо російського удару по терміналу "Нової пошти" під Харковом... Ми обов'язково відповімо Росії на кожен прояв її терору. І на цей удар також", — наголосив Гарант.

Зеленський водночас підкреслив, що зараз "головне — фронт, оборона, дії, результати, допомога кожного та кожної тим, хто зараз у бою, на бойових постах, на позиціях".

Що відомо про удар по терміналу "Нової пошти" під Харковом

Ввечері 21 жовтня російські окупанти завдали ударів по Харківщині та влучили в приміщення термінала "Нової пошти". Шестеро працівників пошти загинули, ще 16 людей отримали поранення. Фахівці на місці виявили уламки ракети С-300.

У "Новій пошті" оголосили траур за загиблими колегами. Кажуть, що у працівників не було шансу встигнути добігти до укриття, оскільки "сирени прозвучали за секунди до". У компанії заявили, що нададуть необхідну медичну, психологічну та матеріальну допомогу постраждалим від ракетної атаки РФ.

Під вечір 22 жовтня експерти ідентифікували шостого, останнього, загиблого під час удару.

На початок