На війні загинули захисники з семи громад Кіровоградщини

На війні загинули захисники з семи громад Кіровоградщини

На війні загинули захисники з семи громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули захисники з Кіровоградської області. Це – Сергій Лищенко, Олександ Карнаух, Олексій Орлов, Микола Прядун, Віталій Чміленко, Сергій Жирнов, Сергій Павленко.

20 вересня на фронті загинув Сергій Лищенко з села Верблюжка Новгородківської громади Кропивницького району. Це сталося під час зіткнення групи розвідників з військами РФ на Херсонщині. Боєць служив у військовій частині А7360. Йому було 30 років. Про час та дату поховання захисника повідомлять додатково. Це інформація від голови громади Олександра Сириці.

Сергій Лищенко.
Сергій Лищенко з Новгородківської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

12 жовтня біля села Вербове на Запоріжжі загинув Олександр Карнаух з міста Бобринець Кропивницького району. Про це написав голова громади Леонід Кравченко. Про дату поховання повідомлять додатково.

Олександр Карнаух.
Олександр Карнаух з Бобринецької громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

15 жовтня поблизу села Новомихайлівка на Донеччині загинув солдат Олексій Орлов з селища Компаніївка Кропивницького району. Боєць служив стрільцем-снайпером військової частини А0224. Про це повідомив голова громади Олександр Маслюков.

Олексій Орлов народився 12 травня 1987 року. Після закінчення місцевої школи, з 2002 по 2006 роки здобував освіту у Компаніївському коледжі ветеринарної медицини. У 2019 році закінчив курси електрогазозварника. З 2021 року працював у Компаніївському фаховому коледжі ветеринарної медицини за спеціальністю. До лав ЗСУ чоловіка мобілізували 5 червня 2023 року. Про дату церемонії прощання з Олексієм Орловим повідомлять додатково.

Олексій Орлов.
Олексій Орлов з Компаніївської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

На фронті загинув Микола Прядун з Аджамської громади Кропивницького району. Це інформація від депутатки сільської ради Ольги Негоди-Новак.

Микола Прядун.
Микола Прядун з Аджамської громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

18 жовтня під час виконання бойового завдання біля села Новопрокопівка Запорізької області загинув Віталій Чміленко з села Ятрань Підвисоцької громади Кіровоградщини. Боєць був солдатом військової частини А4712. Про дату та час поховання повідомлять додатково. Про це розповів голова Підвисоцької громади Віктор Лозінський.

Віталій Чміленко.
Віталій Чміленко з Підвисоцької громади. Колаж: Суспільне Кропивницький

На фронті загинув захисник з міста Олександрія Сергій Жирнов. Він загинув 18 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу селища Білогорівка Луганської області. Чоловікові було 35 років. У захисника залишились мати, дружина, син і донька. Про час і місце поховання Сергія Жирнова повідомлять додатково, це інформація від голови громади Сергія Кузьменка.

Сергій Жирнов.
Сергій Жирнов з міста Олександрія. Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні загинув молодший сержант зі Світловодської громади Сергій Павленко. За інформацією міського голови Андрія Маліцького, боєць народився 5 січня 1983 року у місті Світловодськ. З 2002 по 2004 проходив військову службу. Після цього працював на Крюківському вагонному заводі зварювальником, потім у будівельній організації в місті Бердянськ Запорізької області.

2017 по 2020 рік служив по контракту в ЗСУ, брав участь в антитерористичній операції. З перших днів повномасштабної війни Сергій Павленко пішов захищати Україну, серед побратимів мав позивний "Борісич". У бою в Донецькій області отримав важке поранення — контузію, перелом лівої ноги й ампутацію правої ноги. Його прооперували та відвезли у Дніпропетровський госпіталь, де наступної ночі серце захисника зупинилося. У загиблого залишились мати, дружина, донька та сестра. Сергій був єдиним чоловіком у родині.

Сергій Павленко зі Світловодської грмади.
Сергій Павленко зі Світловодської грмади. Колаж: Суспільне Кропивницький

На початок