У Хмельницькому готуються до прем’єри вистави "У пошуках маленького принца"

У Хмельницькому готуються до прем’єри вистави "У пошуках маленького принца"

У Хмельницькому готуються до прем’єри вистави "У пошуках маленького принца"
Репетиція прем'єри вистави "У пошуках маленького принца", 17 жовтня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

60 музикантів оркестру і 63 артисти на сцені задіяні в виставі "У пошуках маленького принца", яку покажуть 19 жовтня у Хмельницькій обласній філармонії. Історія відмінна від оригінальної повісті Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц".

У Хмельницькій обласній філармонії — передпрем’єрна репетиція музично-хореографічної вистави "У пошуках маленького принца". Роль її головного героя — військового льотчика Тоні – виконує Тарас Бережний.

"Персонаж прилетів на іншу планету відшукати маленького принца. Це таке завдання від моєї племінниці. Я у пошуках маленького принца по дорозі зустрічаю і поганих персонажів, і хороших, і закохуюся в троянду", — розповідає Тарас Бережний.

Історія "У пошуках маленького принца" — нова, відмінна від оригінальної повісті Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц", говорить режисерка-постановниця Юлія Алєксєєва.

"Ми хотіли, щоб діти побачили казку, яку вони хочуть бачити, де добро перемагає зло. А дорослі – трошки поміркували, побачили якісь символи, які наштовхують на сьогодення, які вселяють віру в те, що ми переможемо, перемога на стороні добра", — пояснює Юлія Алєксєєва.

У Хмельницькому готуються до прем’єри вистави "У пошуках маленького принца"
Уривок з репетиції вистави "У пошуках маленького принца", 17 жовтня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький

60 музикантів оркестру і 63 артисти на сцені задіяні в постановці вистави, розповіла Юлія Алєксєєва. Головну жіночу роль Роуз – коханої льотчика Тоні – виконує Людмила Риголь. Її артистка називає уособленням України.

"Тут показується, наскільки в теперішні часи важко Україні, як її роздирають, але вона все одно бореться, не відступає. Тоні звільняє Україну, в кінці можна побачити прекрасну перемогу, зло помирає. В принципі, все побудовано на любові, ніжності, тонких відносинах", — розповідає Людмила Риголь.

Над хореографією працював балетмейстер-постановник Микола Заволодько.

"Музика була задіяна класична, джазова, відповідно я підлаштовувався під настрій музичний, щоб була максимальна синергія, щоб у глядача не було відчуття, що музика говорить про одне, а хореографія – про інше. Взагалі, це – модерн, джазова хореографія, класика, і по факту ми отримали таку авангардну композицію, вона – різностильова, але прекрасна в тому, що вона – авторська", — каже Микола Заволодько.

Виставу "У пошуках маленького принца", у виконанні академічного симфонічного оркестру обласної філармонії, балету, хору та балетної студії академічного ансамблю пісні й танцю "Козаки Поділля" покажуть в обласній філармонії 19 жовтня о 18:00. Реалізується вона, зі слів режисерки-постановниці, за підтримки Українського культурного фонду.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок