"Слуга народу" досі не має кандидата у Луцьку. Чи може ним стати Положинський

"Слуга народу" досі не має кандидата у Луцьку. Чи може ним стати Положинський

"Слуга народу" досі не має кандидата у Луцьку. Чи може ним стати Положинський
фото з особистої сторінки Олександра Положинського та сайту Перший

Політична партія "Слуга народу" станом на 1 вересня ще не визначилися із кандидатурою на посаду Луцького міського голови для участі у місцевих виборах 2020, - розповіла Суспільному заступниця прессекретаря партії Марина Невмержицька.

Один з ймовірних кандидатів на посаду Луцького міського голови від політсили Роман Бондарук розповів Суспільному, що на посаду Луцького міського голови від "Слуги народу" може претендувати співак Олександр Положинський.

"Питання щодо моєї кандидатури і, взагалі, кандидата на міського голову Луцька від "Слуги Народу" ще не вирішене. З яких причин - не знаю. Можливо, я проходжу якусь спецперевірку", - розповів Роман Бондарук.

Роман Бондарук нині очолює осередок партії "Слуга народу" у Луцьку. З його слів, нещодавно пройшов стратегічне навчання для кандидатів у міські голови. Під час телефонної розмови розповів, що, ймовірно, на посаду очільника міста від партії може балотуватися співак Олександр Положинський.

Водночас на власній сторінці у Facebook, Олександр Положинський за 2 дні до з'їзду партії "Слуга народу" опублікував допис, у якому повідомив, що його покликали на зустріч в Офіс президента: "Зустріч відбулася, зустріччю задоволений. Зустрічався з Андрієм Єрмаком. Деталі в лічку. А, ні - деталі тільки якщо буде результат".

Читайте також: "Сашко Положинський відмовився від державної нагороди та нагадав про справу Шеремета"

Суспільне звернулося до Олександра Положинського за коментарем. Озвучену Романом Бондаруком інформацію співак у листуванні у Telegram не спростував і не підтвердив. Сказав, що "не має бажання обговорювати цю зустріч".

У пресслужбі партії кажуть, що з кандидатурою у Луцьку ще визначаються. Чи розглядають Олександра Положинського, як ймовірного кандидата на посаду Луцького міського голови, заступниця прессекретаря "Слуги народу" Марина Невмержицька, не відповіла.

Читайте також: "Родинні зв'язки та гучні прізвища: що відомо про Волинську ТВК"

Нагадаємо, напередодні 31 серпня, під час з'їзду партія висунула кандидатів у мери міст на місцевих виборах. Хто балотуватиметься на посаду очільника Луцька під час з'їзду не було озвучено. Натомість на сайті партії, одразу після з'їзду з'явився перелік усіх кандидатів від "Слуги народу", в тому числі й по Луцьку. На сайті зазначили, що балотуватися на посаду Луцького міського голови буде очільник осередку партії у місті Роман Бондарук. Згодом його прізвище зі списку кандидатів зникло.

Станом на 1 вересня офіційно відомо про двох кандидатів на посаду Луцького міського голови. Нинішній радник Луцькради Ігор Поліщук боротиметься за крісло очільника міста від партії "За майбутнє". Також про свої наміри балотуватися на посаду Луцького міського голови заявив луцький бізнесмен Віктор Грисюк.  

Що відомо

  • Центральна виборча комісія оголосила з 5 вересня 2020 року початок виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня.
  • 15 липня Верховна рада ухвалила проєкт постанови про призначення на 25 жовтня чергових місцевих виборів депутатів обласних, Київської міської, районних у містах рад та мера Києва.
  • Згідно з постановою, вибори депутатів Верховної ради АР Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях АР Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей не призначаються.

Вибір редакції

На початок