Веслувальники з Дніпропетровщини вибороли пів сотні медалей на Чемпіонаті України Фото: ДніпроОДА

Веслувальники з Дніпропетровщини вибороли 51 медаль на Чемпіонаті України. Про це повідомив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Спортсмени області здобули 22 золоті, 10 срібних та 19 бронзових нагород.

«Слідом за юніорами на веслувальному каналі у Дніпрі змагалися дорослі спортсмени. Нашу область представляла збірна з 60 учасників. На їхньому рахунку – 51 медаль національної першості. Майже половина з них – найвищого ґатунку», – розповів Олександр Пшеничников.

Протягом трьох днів змагалися понад 250 спортсменів з 8 областей України.

Наприкінці провели перегони переможців, де обрали тих, хто поїде на чемпіонат Європи.

За результатами фінального запливу, на міжнародні змагання вирушать 5 веслувальників із Дніпропетровської області.