Хахльов подав у відставку з посади голови асоціації футболу Рівненщини

Хахльов подав у відставку з посади голови асоціації футболу Рівненщини

Олексій Хахльов старший
Фото: Facebook Oleksiy Khakhlov

Олексій Хахльов подав у відставку за власним бажанням з посади голови Рівненської обласної асоціації футболу. Про це він повідомив у своєму Facebook.

Інформацію він підтвердив Суспільному, однак додатково коментувати це рішення не став.

"Найважливішим показником зрілості та відповідальності вважаю змінюваність влади", — написав Хахльов.

Також він оприлюднив кілька пунктів, які описав як звіт за вісім років на посаді. Там, зокрема, згадав "відродження професійного футболу в принципово новому форматі "народного клубу", реконструкцію "Авангарду", створення мережі 25 ДЮСШ та фонду підтримки ветеранів футболу, а також приватні інвестиції і будівництво футбольних полів у Рівному.

У дописі він подякував за тісну співпрацю й допомогу президенту УАФ Андрію Павелку та членам Виконавчого комітету Української асоціації Футболу.

"Перелічувати всіх, мабуть, завадить обмеження формату — це тисячі людей, які так, як і я, люблять футбол. Повірте, ви — у моєму серці! Особлива вдячність моїм рідним, які разом зі мною переживали моменти невдач та успіхів! Також дякую тим, хто конструктивно критикував та вказував на помилки".

Суспільному телефоном Хахльов зазначив, що більше інформації, ніж є у дописі, він не коментуватиме. Зазначив лише, що після відставки бере "творчу паузу" та залишається шанувальником футболу.

Хахльов подав у відставку із посади голови асоціації футболу Рівненщини
Скрин з Facebook Олексія Хахльова

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок