Депутати Сумської міської ради отримали повідомлення про заборону спілкування з Олександром Лисенком

Депутати Сумської міської ради отримали повідомлення про заборону спілкування з Олександром Лисенком

Депутати Сумської міськради отримали повідомлення про неможливість спілкування з міським головою Олександром Лисенком.

Про це на своїй сторінці у Facebook зазначила депутатка Сумської міської ради Ірина Дяденко. За її словами, повідомлення надіслали представники відділу з організації діяльності Сумської міської ради.

У коментарі Суспільному головна спеціалістка відділу з організації діяльності Сумської міської ради Аліна Тараповська зазначила: "Дійсно, ми повідомляли депутатів. Це було на прохання адвокатів міського голови Сум Олександра Лисенка".

Нагадаємо, 4 жовтня Сумському міському голові обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави. У разі внесення застави, його зобов‘язали прибувати за першою вимогою, не покидати місто Суми без дозволу, повідомляти прокурора про зміну місця проживання та заборонили спілкуватися з депутатами Сумської міськради.

Що відомо про справу Олександра Журби та Сумського міського голови Олександра Лисенка

  • Ввечері 2 жовтня НАБУ і САП спільно з СБУ затримали Олександра Лисенка та Олександра Журбу на отриманні ними частини хабаря в 1,4 млн грн. За інформацією СБУ, фігуранти вимагали 2 млн 130 тис. грн з місцевої компанії, яка займалася вивезенням сміття.
  • 3 жовтня Олександру Лисенку та директору департаменту інфраструктури міста Олександру Журбі повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368.
  • Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Микола Карась прокоментував справу Сумського міського голови Олександра Лисенка та директора департаменту інфраструктури Сум Олександра Журби. За словами прокурора, посадовці вимагали отримання неправомірної вигоди від підприємства, яке здійснює вивезення сміття, аби вони надали можливість підняти тариф та щоб підприємство лишилося на ринку.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок