"Наче зв'язали мотузкою". Непереможний український боєць розкритикував UFC

"Наче зв'язали мотузкою". Непереможний український боєць розкритикував UFC

Ексклюзивно
"Наче зв'язали мотузкою". Непереможний український боєць розкритикував UFC www.mmafighting.com

Представнику України в Bellator Ярославу Амосову пропонували перейти до популярнішої UFC, однак він вважає, що його організація нічим не поступається.

У 2018 році українець Ярослав Амосов дебютував у престижному промоушні Bellator MMA. За ці два роки Ярослав провів п’ять боїв у США, і жодного разу не програв. За вісім років кар'єри в активі українця – 24 сутички і 24 перемоги.

Як зазначив боєць в інтерв'ю Суспільне Спорт, пропозиції перейти до UFC були, однак поки він не бачить у цьому сенсу.

"У мене є Bellator і я йду зараз там за титулом. Я не вважаю, що у нас слабші бійці. Так, UFC – це більш розкручена організація, але в нашій категорії є крутіші хлопці.Треба завершити справу тут, а далі буде видно. Я не люблю загадувати наперед. Поки ми змагаємось тут", – наголосив Амосов.

За контрактом у Ярослава – ще два поєдинки в Bellator, однак подальша доля в організації залежить від того, чи виграє українець титул.

"Мені подобається Bellator тим, що це все можна обговорювати. Контракт є, але про певні моменти можна домовлятися, змінювати і з цього боку мені дуже подобається. А в UFC такого не буде.

Ярослав Амосов: "Якщо люди підписують контракт з UFC, то їх наче зв’язали мотузкою і вони можуть битися тільки в цій організації та за конкретними правилами".

Якщо люди підписують контракт з UFC, то їх наче зв’язали мотузкою і вони можуть битися тільки в цій організації та за конкретними правилами", – зазначив боєць.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика