В ОПУ заявили, що не порушували закон під час концерту до Дня незалежності

В ОПУ заявили, що не порушували закон під час концерту до Дня незалежності

В ОПУ заявили, що не порушували закон під час концерту до Дня незалежності

В Офісі президента відреагували на звинувачення українських музикантів про те, що їхні пісні без згоди використали на концерті "Пісенна історія сучасної України" до Дня незалежності. В ОПУ зазначили, що закон не порушили.

Як ідеться в повідомленні Офісу президента, 24 серпня на Софійській площі пролунало 17-хвилинне попурі "Музична історія незалежності", яке складалося з популярних в Україні пісень останніх трьох десятиліть у виконанні відомих українських артистів.

"Законом дозволяється подібне використання фрагментів пісень без попередньої згоди автора. Зокрема, пункт 9-1 статті 21 Закону України "Про авторське право і суміжні права" дозволяє без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право) публікувати фрагменти музичних та інших творів у декількох форматах, зокрема у форматі попурі, за умови, якщо зазначено ім’я автора та джерело запозичення", — йдеться у повідомленні.

В ОПУ додали, що на сторінці Офісу президента у Facebook розміщено повний відеоролик музичного попурі, в якому виконані вимоги пункту 9-1 ст. 21 Закону "Про авторське право і суміжні права" та під кожним фрагментом запозиченої композиції вказане посилання на автора музичного твору.

Що відомо

  • Музичні гурти "Бумбокс" та "Океан Ельзи" заявили, що їхні твори нелегально використали на святковому концерті до Дня незалежності.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше