МОЗ оновило вимоги до навчання у школах в умовах карантину

МОЗ оновило вимоги до навчання у школах в умовах карантину

МОЗ оновило вимоги до навчання у школах в умовах карантину
Ілюстративне/Піксабай

Міністерство охорони здоров'я оновило правила навчання у школах в умовах карантину через пандемію COVID-19. Зміни стосуються носіння засобів індивідуального захисту.

Очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу заявив, що, відповідно до оновлених правил, учням 1-4 класів дозволять пересуватися приміщенням закладу освіти без маски або респіратора.

Він також зазначив, що в регіонах, які перебувають у "помаранчевій" зоні, педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни необхідно буде використовувати захисні щитки. "У "жовтій" або в "зеленій" зонах у такому разі просто слід дотримуватись відповідної дистанції", — підкреслив голова МОЗ.

Читайте також: "Без урочистих лінійок і масок на уроках. МОН розповіло про навчання в умовах карантин"

Степанов зазначив, що педагогів допускатимуть до приміщення навчального закладу лише після вимірювання температури. За словами очільника МОЗ, у разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби в учня весь клас повинен піти на самоізоляцію.

МОЗ рекомендує встановити дозатори й антисептики лише на вході до приміщення, а учням — мити руки після кожного уроку.

Що відомо

  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що з 1 вересня школи відкриють, але вони працюватимуть тільки до того часу, поки не буде перевищений епідпоріг захворювання на коронавірус.
  • Раніше повідомлялося про чотири сценарії навчання у школах з 1 вересня в умовах карантину.
  • Також міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ні діти, ні співробітники навчальних закладів не допускатимуться до школи з температурою, вищою за 37,2 градуса.
  • Міністерство охорони здоров'я змінило вимоги до носіння засобів індивідуального захисту вчителями. Замість масок вони використовуватимуть спеціальні щитки.
На початок