У МОЗ розповіли, за яких умов не допускатимуть дітей та вчителів до школи

У МОЗ розповіли, за яких умов не допускатимуть дітей та вчителів до школи

У МОЗ розповіли, за яких умов не допускатимуть дітей та вчителів до школи
. Оригінальне

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ні діти, ні співробітники навчальних закладів не допускатимуться до школи за температури, вищої ніж 37,2 градуса.

Про це він сказав під час брифінгу 15 липня, відповідаючи на питання щодо умов роботи шкіл з 1 вересня.

За його словами, обов'язковим у школах буде вимірювання температури — як дітям, так і співробітникам навчальних закладів.

"При температурі 37,2 і вище ані працівники, ані діти не будуть допускатися до роботи або навчання. Також обов'язковою буде наявність масок у дітей та батьків при заході у школу. Також у школах мають бути антисептики. Під наглядом учителів діти повинні ними користуватися", — сказав Степанов.

Він зазначив, що це загальні речі, які будуть обов'язковими. Інші умови та критерії роботи шкіл озвучать згодом, після того, як їх затвердить Кабмін.

Що відомо

  • Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що адміністрації навчальних закладів мають організувати роботу медичних сестер так, щоб у випадку навчання дітей у другу зміну працював і медкабінет.
  • Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що у відомстві ще розмірковують над умовами, за яких з 1 вересня навчальний рік може початися у звичайному режимі. Їх обіцяють оголосити за 10 днів.
  • Також у МОЗ повідомили, що попри карантин та скасування обов'язкового медогляду дорослих, діти мають пройти обстеження у певних лікарів перед початком навчального року.
  • Раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що столиця, як і більшість регіонів України, не готова до відкриття шкіл з 1 вересня через високий рівень захворюваності на коронавірус.
  • За його словами, департаменти освіти готують плани для дистанційного навчання.
  • З 12 березня українські школи відправили на карантин у зв'язку з поширенням COVID-19. Навчальний рік діти закінчували дистанційно, проте багато батьків скаржилися, що такий спосіб навчання їм не підходить та вимагали відкрити школи.
На початок