В Ілона Маска та співачки Граймс народилась третя дитина: у неї теж незвичне ім'я

В Ілона Маска та співачки Граймс народилась третя дитина: у неї теж незвичне ім'я

В Ілона Маска та співачки Граймс народилась третя дитина: у неї теж незвичне ім'я
AP

У бізнесмена-мільярдера Ілона Маска та співачки Граймс (справжнє ім'я — Клер Еліс Буше) вже є третя дитина. Стать невідома, але є інформація, що дитину назвали Техно Механікус на прізвисько Тау. Про це йдеться у рецензії Дженіфер на біографію Ілона Маска у The New York Times. Сам Маск підтвердив це у X (Twitter).

Волтер Айзексон як біограф Маска намагається зрозуміти підприємця. Він спостерігав за ним протягом двох років: був присутній на зустрічах, переглядав електронні листи та тексти, брав у нього інтерв'ю.

Про дитину згадується в частині, де описують характер Маска: "Деякі з його помічників запевняють, що він зрештою прислухається до раціо, але Ісааксон помітив звичку Маска називати ідіотом кожного, хто чинить йому опір. Музикантка Граймс, мати трьох дітей Маска (існування третього, Techno Mechanicus на прізвисько Tau, досі зберігається в таємниці), називає його вибуховість режимом демона» — настроєм, який «спричиняє багато хаосу». Водночас вона каже, що це дозволяє йому виконувати свою роботу".

Прізвисько Тау "було навіяно грецькою літерою, що позначає ірраціональне число, яке дорівнює удвічі помноженому на пі”, – йдеться в біографії.

Таємницю третьої дитини привідкрили менше ніж через тиждень після того, як Граймс відповіла на пост Волтера Айзексона в X (Twitter), коли той рекламував біографію Ілона Маска та опублікував фото Маска з двома іншими дітьми. Музикантка писала: "Скажіть Ілону, щоб дозволив мені побачити мого сина, або, будь ласка, хай відповість моєму адвокату. Мені досі навіть не дозволили побачити фото цих дітей". Згодом вона видалила коментар, пишуть у Los Angeles Times.

Скільки дітей в Ілона Маска

Мільярдер має десятьох дітей від трьох різних жінок. Ілон Маск був у стосунках з Граймс із 2018 року. У 2020 році вона народила сина, якого вони назвали син X AE A-XII на прізвисько Х. Бізнесмен згодом пояснив, що вимовляти це ім'я слід як Екс-Еш-Ей-Твелв. У 2021-му пара оголосила про розірвання стосунків. Попри це, від сурогатної матері в них народилася друга дитина — дочка на імʼя Екса Дарк Сідеель на прізвисько Y.

Перша дружина Маска, канадська письменниця Жюстін Вілсон народила йому шістьох дітей, із яких перший син на ім'я Невада помер на 10 тижні життя. Після розставання з Граймс в Ілона Маска народилася двійня від підлеглої – 36-річної Шивон Зіліс із компанії Neuralink.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок