Ілон Маск ушосте став батьком. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Ілон Маск ушосте став батьком. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Ілон Маск ушосте став батьком. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
.

Американський підприємець і мільярдер, засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск вшосте став батьком. 4 травня в Лос-Анджелесі у нього народився син від канадської співачки Граймс (Клер Буше).

Фото з немовлям Маск виклав у своєму Twiiter, згодом уточнивши, що з його дівчиною і сином все добре.

У дописі Маск написав ім'я дитини "X Æ A-12 Маск", що, переважно, сприйняли як жарт, однак деякі користувачі побачили у ньому шифр. Так, Маск міг натякнути на пісню Граймс "4Æm", що вийшла в 2018 році. Водночас дехто звернув увагу, що "A-12" може означати літак "Lockheed A-12", а "Х" — компанію Маска SpaceX.

Про вагітність Граймс стало відомо на початку січня. Співачка публікувала фото в Instagram з окресленнями дитини на своєму животі і не приховувала, що вагітна від Маска.

Також Граймс заявляла у лютому, що дитина сама зможе обрати собі гендер і пара планує використовувати відносно дитини нейтральний займенник "вони".

Водночас сам мільярдер підтвердив вагітність Граймс від нього за кілька днів до пологів, повідомивши, що дитина має народитися в понеділок, 4 травня.

Роман Ілона Маска зі співачкою Граймс триває вже 2 роки, для неї це перша дитина. Перша дружина Маска Жюстін Вілсон народила йому п'ятьох синів. Усього Маск був одружений тричі.

Що відомо

  • Маск передав штату Каліфорнія понад 1200 апаратів штучної вентиляції легенів.
  • Наречена прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона Керрі Симондс уранці 29 квітня народила хлопчика у лондонській лікарні.
  • Таким чином, Джонсон також став батьком ушосте.
На початок