Українські футболісти долучилися до благодійної ініціативи волинських волонтерів

Українські футболісти долучилися до благодійної ініціативи волинських волонтерів

Шевченко і Ярмоленко підписали мерчі для волинських волонтерів з Марлог
Колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко та капітан збірної України Андрій Ярмоленко, які підписали мерчі для благодійних аукціонів, 9 вересня 2023-го. Фото Наталія Попової

Збірна України з футболу підтримала спільний збір для військових від волонтерського логістичного центру "Марлог" і громадської організації "Рестовратор".

Як розповіла у коментарі Суспільному керівниця "Марлогу", волонтерка Наталія Попова, перед матчем "Україна – Англія", який відбувся 9 вересня у Вроцлаві, українські футболісти залишили свої автографи на командних м'ячах і футболках, щоб допомогти волонтерам придбати партію турнікетів для військових.

Гравці збірної з футболу долучилися до благодійної ініціативи волинських волонтерів
Ліворуч — керівник ГО "Рестовратор", спортивний журналіст і блогер Микола Васильків та головний тренер збірної України Сергій Ребров, який підписує м'яч.

Зі слів волонтерки, долучилися до благодійної ініціативи Андрій Шевченко, Сергій Ребров і такі провідні гравці, як Олександр Зінченко, Михайло Мудрик та Андрій Ярмоленко.

"Всі вони долучилися до підписів командних м'ячів і футболок для аукціону, який будуть спільно проводити "Марлог" і наші партнери ГО "Рестовратор" вже в Україні. Це будуть аукціони на благодійних вечорах", — говорить Наталія Попова.

Гравці збірної з футболу долучилися до благодійної ініціативи волинських волонтерів
Ліворуч — футболіст Олександр Зінченко, праворуч — футболіст Михайло Мудрик. Фото Наталія Попової

Згодом футбольну атрибутику розіграють на аукціонах. Усі лоти та місця проведення благодійних вечорів, на котрих можна буде придбати мерчі та допомогти в зборі на турнікети для ЗСУ, зазначила Наталія Попова, оголосять додатково.

Окрім зустрічі з футболістами, сказала волонтерка, завдяки підтримці Української асоціації футболу у Вроцлаві відбувся аматорський матч між українськими та англійськими вболівальниками з результатом 6:4 на користь України.

Гравці збірної з футболу долучилися до благодійної ініціативи волинських волонтерів
Зустріч вболівальників у Вроцлаві. Фото Наталія Попової

Також, додала керівниця волонтерського центру, Українська асоціація футболу організувала заходи народної дипломатії і зустрічі фанклубів, під час яких волонтери розповідали про війну в Україні та роботу організацій, що допомагають ЗСУ.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок