"Не лише паски": волонтерка з Луцька перед Великоднем готує передачу бійцям

"Не лише паски": волонтерка з Луцька перед Великоднем готує передачу бійцям

Лучанка Лариса Супрунюк постійно організовує в місті ярмарки, щоб зібрати гроші на ЗСУ, передає на передову речі, які просять військові, і власну випічку.

Перед Великоднем жінка готує чергову передачу для бійців. 2 травня випікала 30 пасок, які теж хоче відправити на фронт. Святкові посилки поїдуть поштою на 6 напрямків.

"Я ще чекаю адреси, щоб хлопцям все відіслати. Великодній кошик має складатися із турнікетів, детекторів дронів... Хлопці не просили багато пасок, просили чисто символічно, тому що вони розуміють, що там дуже тяжка ситуація, не до пасок", — говорить жінка.

Волонтерка з Луцька Лариса Супрунюк
Лариса Супрунюк показує частину готових пасок, які замовили військові. Суспільне Луцьк

Для приготування пасок волонтерка обрала рецепт опарного тіста. Зі слів жінки, паски з нього довше зберігаються. "Нам потрібно 15 яєць, 3 стакани цукру, 100 г дріжджів на 1 літр молока, 100 грамів олії, і 200 г вершкового масла і 10 стаканів муки", — каже Лариса Супрунюк.

Волонтерка з Луцька Лариса Супрунюк
Лариса Супрунюк показує інгредієнти, які потрібні для випікання пасок. Суспільне Луцьк

Зі слів волонтерки, посилки на фронт відправляє мало не щодня. Гроші на необхідні речі для військових лучанка збирає на онлайн ярмарках.

"Спочатку було важко, бо люди не були звичні до такого ходу, але я знала для чого я це роблю, — додає жінка. Поступово, за пів року, отакими онлайн продажами і ярмарками я перерахувала на різні збори більше 50 тисяч гривень".

До кожної посилки Лариса Супрунюк також додає солодку випічку. Купувати продукти допомагають інші волонтери.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок