Дмитро Орлов розповів, як відбуваються "вибори" в тимчасово окупованому Енергодарі

Дмитро Орлов розповів, як відбуваються "вибори" в тимчасово окупованому Енергодарі

Дмитро Орлов розповів, як відбуваються "вибори" в тимчасово окупованому Енергодарі
Фото: ЗОВА

З перших днів вересня у навколишніх до Енергодара населених пунктах розпочалися "дистанційні голосування" до місцевих окупаційних адміністрацій. Безпосередньо в Енергодарі такі "голосування" розпочалися з 8 вересня. А відсьогодні, 10 вересня, росіяни проводили так звані "відкриті" — на виборчих дільницях.

Про це розповів Суспільному міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

"Місцеві жителі навколишніх сіл та селищ масово уникали зустрічі з представниками територіальних, так званих, виборчих комісій та військовими РФ", наголосив Дмитро Орлов.

Дмитро Орлов розповів як відбуваються "вибори" в тимчасово окупованому Енергодарі
Дмитро Орлов, міський голова Енергодара. Фото: Суспільне Запоріжжя

Безпосередньо в Енергодарі такі "дистанційні голосування" розпочалися з 8 вересня.

"По квартирах ходили... Але все це супроводжувалось озброєними людьми з автоматами, які фактично вказували, де і за кого поставити позначку. Тому ми розуміємо, про яку “демократію” йдеться", — каже посадовець.

"Є інформація, що окупанти дозволили голосувати за українськими паспортами": Дмитро Орлов про "вибори" в Енергодарі
Так звані "дистанційні голосування" на території тимчасово окупованої Запорізької області. Фото: Telegram/Пропагандистський канал "Избирательная комиссия Запорожской области"

Сьогодні, 10 вересня, росіяни проводять так звані "відкриті" — на виборчих дільницях. Проте, окупанти не повідомляють, де саме вони (дільниці - ред.), знаходяться, розповів міський голова Енергодара.

"На дільницях окупанти виключно знімають провокативні відеоматеріали для своїх каналів, що це масовий процес голосування. А, насправді місцеві жителі цього уникають, навіть перебування в місті уникають у ці дні. Я вже не говорю про те, що кожен четвертий з п'яти місцевих мешканців залишили взагалі місто. І перебувають або за кордоном, або на підконтрольній території України, тобто місто там майже без людей", — підкреслив Дмитро Орлов.

Також посадовець наголосив що навіть тих громадян, які взяли російські паспорти під примусом або за власним бажанням, то їх у місті невелика кількість.

"Тож росіяни розуміють, що зробити, більш-менш об'єктивні цифри намалювати у виборчій документації не вдасться, маючи виключно виборців з російськими паспортами. І навіть, є інформація, що росіяни дозволили голосувати за українськими документами"

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок