Ляшко: 25 українських лікарень знайшли своїх закордонних партнерів

Ляшко: 25 українських лікарень знайшли своїх закордонних партнерів

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко
Міністр охорони здоров 'я Віктор Ляшко. Фото: Telegram/Олена Зеленська

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко оголосив про ініціативу щодо міжнародного медичного партнерства. Чотирнадцять закордонних міністрів охорони здоров’я долучилися до цієї ініціативи.

Про це Віктор Ляшко сказав під час третього Саміту перших леді й джентльменів, який відбувся 6 вересня у Києві, передає кореспондентка Суспільного.

За словами міністра охорони здоров'я, сьогодні 25 українських лікарень знайшли своїх закордонних партнерів. Зокрема було підписано відповідні меморандуми.

"Підписані меморандуми — це обмін досвідом, колеги мають приїжджати в лікарні, відправляти своє обладнання, препарати, ділитися новими протоколами лікування. Крім того, Міністерство охорони здоров’я підписало меморандум про співпрацю з Міністерством охорони здоров’я Естонії", — сказав Віктор Ляшко.

6 вересня в Києві відбувся третій Саміт перших леді й джентльменів, який був присвячений темі ментального здоров’я та стійкості майбутнього. У заході взяли участь представники кількох десятків країн світу.

5 вересня уряд вніс зміни до "Порядку задоволення потреб Сил безпеки та Сил оборони у донорській крові та компонентах крові в умовах воєнного стану", що значно розширює коло людей, які можуть проводити переливання цільної крові на фронті. Зокрема йдеться про переливання крові бойовими медиками на догоспітальному етапі.

На початок