Суспільне випускає дитячу книжку "Хоробрі казки" разом із видавництвом "АССА"

Суспільне випускає дитячу книжку "Хоробрі казки" разом із видавництвом "АССА"

Суспільне випускає дитячу книжку "Хоробрі казки" разом із видавництвом "АССА"
Обкладинка книжки "Хоробрі казки". Фото: Суспільне

"Хоробрі казки" вийдуть друкованою книжкою восени цього року — Суспільне Мовлення підписало угоду з видавництвом "АССА"Спеціалізується на випуску дитячої художньої, шкільної та розвивальної літератури. На книжковому ринку — з 2009 року. "АССА" видає світовий бестселер Warriors — популярну в Україні серію «Коти-вояки» та легендарну пригодницьку серію «Зграя». щодо продажу прав на тексти та ілюстрації проєкту.

До "Хоробрих казок" увійшло 12 історій авторства Вікторії Мурованої та Ірини Виговської, а також ілюстрації Георгія Сагітова. Це 12 терапевтичних історій спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюють дітям нові реалії: про дружбу; батьків, які пішли на війну, але люблять та сумують за дітьми; ППО; підтримку та волонтерство; вільний народ та його героїв.

Суспільне випускає дитячу книжку "Хоробрі казки" разом із видавництвом "АССА"
Суспільне випускає дитячу книжку "Хоробрі казки" разом із видавництвом "АССА". Фото: Суспільне

Проєкт спершу вийшов у форматі аудіоказок, які озвучили українські артисти, військові, митці. У книжці ж будуть QR-коди для прослухування аудіоверсій казок від співачок Юлії Саніної і Злати Оґнєвіч, волонтера Сергія Притули, військового Павла Вишебаби, кобзаря й очільника гурту "Хорея Козацька" Тараса Компаніченка, акторок Ірми Вітовської та Антоніни Хижняк.

Про безпечність текстів для дітей подбали психологиня Маріанна Новаковська та соціологиня Вікторія Бриндза.

"Ця книга — концентрована любов до українських дітей, до наших захисників, до країни найхоробріших людей. Її поява — це подія для нашої команди. Велика вдячність усім, хто від самого початку вірив в ідею, дарував свій голос аудіоверсії, невтомно працював над друкованою", — розповіла Вікторія Мурована, авторка концептів казок і генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного.

У співпраці з видавництвом "АССА" від Суспільного працюють Олена Онищенко — менеджерка редакції дитячого мовлення, та Юлія Дичук — керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення Суспільного.

"Для нас важливо мати контакт з дітьми на різних майданчиках, не лише через аудіовізуальний продукт. Популяризація читання завжди була базисом розвиненого суспільства. Тож я сподіваюся, що цей перший досвід видання дитячої книги під брендом Суспільного стане початком майбутніх великих проєктів та співпраць з інституціями", — прокоментувала Юлія Дичук.

Проєкт "Хоробрі казки" можна завантажувати в телеграм-каналі Суспільне Казки та прослуховувати без інтернету. Також казки доступні на ютуб-каналі "Бробакс" і платформах для подкастів (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud та інші).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок