В отриманні хабаря підозрюють заступника начальника Держпродспоживслужби в Тернопільській області

В отриманні хабаря підозрюють заступника начальника Держпродспоживслужби в Тернопільській області

Оновлено
Підозрюють у хабарі
Посадовця затримали за хабар. Фото: Прокуратура Тернопільської області

Заступника начальника Держпродспоживслужби в Тернопільській області затримали під час отримання хабаря. Про це повідомляють на сайті Державного бюро розслідувань. Він вимагав щомісячну оплату від підприємства-імпортера квітів з Нідерландів.

Затримали посадовця під час передачі 13 тисяч гривень. Це частина грошей за ввезення квітів у серпні.

"Згідно із законодавством, для розмитнення та подальшої реалізації квіти мають проходити фітосанітарний контроль. Чиновник встановив "таксу" за пришвидшене відібрання зразків — тисяча гривень з кожної вантажівки. Також щомісяця він хотів отримувати 5 тисяч гривень за пришвидшення проведення фітосанітарної експертизи", — йдеться в повідомленні ДБР.

ДБР затримало посадовця за хабар
Під час отримання хабаря затримали посадовця. Фото: Державне бюро розслідувань

Під час обшуків за місцем роботи чоловіка та в фітосанітарних лабораторіях правоохоронці вилучили документи, які підтверджують протиправну діяльність посадовця.

"Йому повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди. Це 3 частина 368 статті Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі до 10 з конфіскацією майна".

Вилучені гроші
Гроші, які вилучили під час затримання. Фото: Державне бюро розслідувань

Зараз готують клопотання про обрання запобіжного заходу та усунення чиновника від виконання обов’язків. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська обласна прокуратура.

За коментарем щодо цієї ситуації кореспонденти Суспільного звернулися до Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Працівниця служби Ірина Баковська сказала, що поки триває слідство давати коментарі в установі не будуть. Також розповіла, що сьогодні заступника начальника на робочому місці не було.

Читайте також

На початок