Народній депутатці з Тернопільщини оголосили про підозру у зловживанні впливом

Народній депутатці з Тернопільщини оголосили про підозру у зловживанні впливом

Народній депутатці з Тернопільщини оголосили про підозру у зловживанні впливом
Суспільне Тернопіль

Народній депутатці з Тернопільщини і її помічниці повідомили про підозру у зловживанні впливом та в отриманні хабара у розмірі 5 300 доларів. Про це повідомили на сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

На сторінці Національного антикорупційного бюро опублікували відео із записами розмов, під час яких нардепка та її помічниця говорили про своє сприяння чоловікові призовного віку в тому, щоб потрапити у систему "Шлях". Також на відео знято прибуття детективів НАБУ і дії депутатки.

Повідомили депутатці та її помічниці підозру 11 липня, – повідомили на сторінці САП у соцмережі.

"За дорученням керівника САП прокурор за участі детективів НАБУ повідомив про підозру у зловживанні впливом чинному народному депутату. У той же час, детектив НАБУ вручив повідомлення про підозру й помічниці нардепа. Дії нардепа та її помічниці кваліфіковано за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 369-2 КК України", – йдеться у повідомленні.

На сторінці САП також написали, що встановили, якими саме були дії депутатки та її помічниці

"Депутатка спільно зі своєю помічницею за грошову винагороду пообіцяла громадянину забезпечити прийняття уповноваженим особами обласної військової адміністрації рішення про дозвіл на виїзд за межі України, а також внесення відповідних "відомостей до Інформаційної системи "Шлях". У подальшому співучасниками організовано надіслання звернення благодійної організації до однієї з районних військових адміністрацій, на підставі чого ОВА прийнято рішення про надання дозволу вказаному громадянину на проїзд як волонтера через державний кордон України з метою перевезення гуманітарного вантажу на територію України. Після одержання дозволу помічниця нардепа зустрілась з громадянином та отримала від нього другу частину обумовлених коштів – 2 800 доларів США".

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, в народної депутатки від Людмили Марченко, проводили обшуки. Це 6 липня Суспільному підтвердила речниця фракції "Слуга Народу" у Верховній Раді Юлія Палійчук.

На початок