На Полтавщині попрощаються із воїнами Максимом Попиком та Віталієм Хлистуном

На Полтавщині попрощаються із воїнами Максимом Попиком та Віталієм Хлистуном

Максим Попик та Віталій Хлистун загинули 27 серпня 2023 на війні з Росією
Pexels

Максим Попик із Миргородського району та Віталій Хлистун із Полтавського району захищали Україну від повномасштабного російського вторгнення. Обоє бійців полягли на Донеччині.

Полеглий воїн Максим Попик

Максим Попик мав звання солдат. 40-річний воїн поліг поблизу села Іванківське Бахмутського району на Донеччині. Це сталося 27 серпня, повідомила Суспільному офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

Максим Попик із Комишні загинув у боях на Донеччині
Фотографія Максима Попика. Facebook В.Харченка

Як повідомив у Facebook голова Комишнянської громади Володимир Харченко, Максим Попик був жителем селища Комишня. Служив гранатометником десантно-штурмового відділення. Із бійцем попрощаються 30 серпня у Комишні Миргородського району.

Полеглий воїн Віталій Хлистун

Як розповіла Суспільному Оксана Ворона, 37-річний Віталій Хлистун загинув 27 серпня біля села Іванківське Бахмутського району на Донеччині. Чоловік мав звання солдат.

Віталій Хлистун із Решетилівки загинув під час війни у Донецькій області
Фотографія Віталія Хлистуна. Facebook О.Дядюнової

Як повідомила на своїй Facebook-сторінці голова Решетилівської громади Оксана Дядюнова, мобілізували воїна у квітні 2022-го. Він служив на посаді номера обслуги відділення спецпризначення. Із Віталієм Хлистуном попрощаються 31 серпня у Решетилівці, де він проживав.

Що відомо про російські обстріли Полтавщини

Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого 2022-го року поцілили по об’єктах у Миргороді.

За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок