До шкіл на окупованій території Херсонщини завезли понад сім тонн пропагандистської літератури — ЦНС

До шкіл на окупованій території Херсонщини завезли понад сім тонн пропагандистської літератури — ЦНС

Добірка книг
Фото: Администрация Херсонской области/Telegram

Перед початком навчального року до захоплених армією РФ шкіл лівобережжя Херсонщини завезли сім тонн пропагандистської літератури.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Найбільша кількість підручників з російської історії за 11 клас. За даними ЦНС, ця аудиторія школярів є важливою, адже військові РФ готуються до мобілізації українців на тимчасово окупованих територіях.

"У завезених підручниках Росія перекладає відповідальність за війну на Україну, поширює тезу щодо "нацизму" серед українців", — йдеться у дописі.

Також повідомляється, що окупаційна влада завозить на тимчасово окуповані території шкільні набори, видача яких можлива лише тим дітям, в батьків яких є паспорт РФ.

Раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що у тимчасово окупованих Великих Копанях на Херсонщині військові РФ з 24 серпня без попередження заборонили в’їзд і виїзд місцевих жителів. За її словами, підставою для раптового блокування населеного пункту стало нібито виявлення державної української символіки.

Також Центр Національного Спротиву повідомив, на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, росіяни готують відкрити так звані "військкомати". На захоплених РФ територіях примушують чоловіків ставати на облік до псевдоструктур.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок