"Укрпошта" випустить спеціальну марку до Дня памʼяті загиблих захисників

"Укрпошта" випустить спеціальну марку до Дня памʼяті загиблих захисників

"Укрпошта" випустить спеціальну марку до Дня памʼяті загиблих захисників
Марка до Дня пам'яті загиблих захисників від "Укрпошта" Фото: Igor Smelyansky/Telegram

До Дня памʼяті загиблих захисників, який в Україні відзначають 29 серпня, "Укрпошта" запустила передзамовлення нової марки — "Вічна Памʼять". Про це 28 серпня повідомив гендиректор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський у своєму Telegram-каналі.

"Ми маємо памʼятати, завдяки кому можемо прокидатися та чекати гарних новин і в цивільному житті, і на фронті. Завдяки кому вже за декілька днів наші діти знову підуть до школи", — написав він.

Як ескіз використано роботу художника Олега Шупляка "Журба" (2016 рік).

Смілянський додав, що 3 гривні з кожного випуску підуть на допомогу дітям загиблих захисників України.

марки укрпошта
"Укрпошта" випустила марку до Дня памʼяті загиблих захисників 28 серпня 2023. Фото: сайт "Укрпошти"/postmark.ukrposhta.ua

"Ми довго думали над напрямом благодійності цього випуску. Зібрати на зброю, памʼятник чи музей загиблим героям. Але вирішили серцем. Є ті, для кого ці втрати найважчі — діти героїв. Якщо є найменше, що ми можемо зробити, щоб їх порадувати, передати трішки тепла та підтримки — ми зробимо саме це", — зазначив гендиректор.

Спецпогашення відбудуться 29 серпня, але марку та конверт можна передзамовити онлайн, а пізніше — придбати у відділеннях Укрпошти.

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Вшановують військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України.

Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.

24 серпня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про затвердження пам'ятного дня.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок