На Тернопільщині поліцейські офіцери громад отримали 13 нових авто

На Тернопільщині поліцейські офіцери громад отримали 13 нових авто

На Тернопільщині поліцейські офіцери громад отримали 13 нових авто
Фото: Суспільне Тернопіль

Ключі від автомобілів передали 13 громадам-учасницям проєкту "Поліцейський офіцер громади". Поліцейські офіцери громад також отримали помпові рушниці.

Сертифікати та ключі від нових поліцейських автомобілів представникам громад вручив голова Національної поліції України Іван Вигівський.

"Ми передаємо 13 транспортних засобів саме для поліцейських офіцерів громад. 11 автомобілів закуплені американськими партнерами і передані до Національної поліції", — говорить голова Національної поліції України Іван Вигівський.

Голова Національної поліції України
Іван Вигівський. Фото: Суспільне Тернопіль

Отримав авто майор поліції, поліцейський офіцер Білецької територіальної громади Юрій Яржемський.

"Це вдвічі пришвидшить розгляд звернень громадян і реагування на повідомлення, виявлення правопорушень. Є ряд віддалених сіл, коли в зимовий період часу буде проблематично до них добиратися. А, враховуючи те, що цей транспортний засіб є повнопривідним, то це спростить доїзд і реагування на повідомлення", — каже поліцейський офіцер Білецької громади Юрій Яржемський.

поліцейський офіцер громади
Юрій Яржемський. Фото: Суспільне Тернопіль

Це вже другий автомобіль для поліцейської станції у Білецькій громаді. Про це повідомив її голова Дмитро Малик. Перший, за його словами, громада придбала самостійно рік тому. Його вартість — 200 тисяч гривень.

Новий автомобіль
Новий автомобіль. Фото: Суспільне Тернопіль

"В нас був інцидент, там зброю знайшли в одного чоловіка. Швидке реагування, коли ми звертаємося. Зараз є два поліцейських офіцери громади, два автомобілі, якби не було, ще є "помпа" травматична. Це вже безпечніше буде нашим громадянам", — говорить Білецький сільський голова Дмитро Малик.

Дмитро Малик
Дмитро Малик. Фото: Суспільне Тернопіль

Скільки коштують ці 13 авто, поліцейські не сказали. Щоб дізнатися це кореспонденти Суспільного надіслали інформаційний запит до Нацполіції.

13 нових авто
13 нових авто. Фото: Суспільне Тернопіль

поліцейські офіцери громад
Вручення зброї. Фото: Суспільне Тернопіль

автомобілі
Вручення сертифікатів на авто. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок