Розстріляв подружжя: на Житомирщині жителя Київщини засудили до довічного ув'язнення

Розстріляв подружжя: на Житомирщині жителя Київщини засудили до довічного ув'язнення

Розстріляв подружжя: на Житомирщині жителя Київщини засудили до довічного ув'язнення
Житомирщина 8 червня 2021 року. Фото: Суспільне Житомир

До довічного позбавлення волі засудив суд на Житомирщині 60-річного жителя Київщини, який у 2021 році на дачному масиві у Коростишівській громаді розстріляв подружжя за неповернений борг.

Про це Суспільному розповіла речниця обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, чоловіка визнали винним у подвійному умисному вбивстві чоловіка та дружини, а також у незаконному носінні та зберіганні бойових припасів і вибухових пристроїв та незаконному придбанні і зберіганні наркотичних засобів без мети збуту п. 1 ст. ч. 2 ст. 115Стаття 115. Умисне вбивство, ч. 1 ст. 263Стаття 263. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, ч. 1 ст. 309Стаття 309. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту КК України.

"За принципової позиції прокурорів Житомирської обласної прокуратури обвинуваченому призначили покарання у вигляді довічного позбавлення волі та відшкодування моральної шкоди на суму один мільйон гривень", — розповіла Тетяна Гоша.

Подія сталася у червні 2021 року. На той час житель Київщини проживав у власному дачному будинку на території Коростишівської громади. Із подружжям, яке він розстріляв, приятелював. А вбив людей за те, шо вони вчасно не повернули йому гроші, які позичав їм для підприємництва. Спочатку вбив чоловіка, а потім і його дружину. План злочину спланував заздалегідь.

"До сусіднього села, де проживало подружжя, приїхав уночі на мопеді, приховав його у лісопосадці, а сам з переробленою зброєю — автоматом Калашникова з глушником підкрався до будинку, каже Тетяна Гоша, вистежив кімнату, у якій перебувало подружжя, та через вікно випустив по них автоматну чергу — дев’ять прицільних пострілів".

Від смертельних поранень 47-річний чоловік загинув відразу. Дружина з тяжкими пораненнями встигла сказати малолітній доньці (двоє дітей на той час перебували у сусідній кімнаті), щоб зателефонувала родичам, поліції та на швидку медичну допомогу.

Життя 39-річній жінці врятувати не вдалося: жінка померла у реанімаційному відділенні лікарні.

Після холоднокровного розстрілу подружжя обвинувачений приховав зброю, одяг та транспорт у лісопосадці, а сам пішов додому.

Через короткий проміжок часу його затримали. Зі схованки вилучили гранати з підривачами, автомат Калашникова з двома магазинами, спорядженими патронами, глушник, бойові припаси, плащ, рукавиці, мопед та інші речі, які використовувалися для вчинення злочину.

Також з його помешкання вилучили понад 600 одиниць бойових припасів та наркотичну речовину.

"На суді чоловік розповідав власну версію подій. Але суд поставився критично, розцінивши це як спосіб створення обвинуваченим собі штучного алібі та намагання уникнути кримінальної відповідальності. На підставі наданих доказів та результатів комплексних судово-медичних експертиз, суд постановив вирок, співмірний із тяжкістю скоєного злочину, унаслідок якого загинули чоловік та дружина, а двоє дітей залишилися сиротами", — сказала речниця прокуратури

З дня затримання обвинуваченого утримували під вартою без права внесення грошової застави. Під вартою засуджений перебуватиме і до набуття вироку чинним.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок