У бою за Україну загинули солдати з Херсонщини Роман Саганов та Олександр Дембровський

У бою за Україну загинули солдати з Херсонщини Роман Саганов та Олександр Дембровський

свічка
Ілюстративне фото: Pixabay

У Херсоні 22 серпня попрощаються з захисниками України Романом Сагановим та Олександром Дембровським, які загинули у бою з російськими окупантами.

Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.

У бою за незалежність України загинули
Загиблий солдат Роман Саганов Фото: Херсонська ОВА

Солдати, 40-річний Роман Саганов та 42-річний Олександр Дембровський, загинули 16 серпня, виконуючи бойові завдання у Купʼянському районі Харківської області, йдеться у повідомленні.

У бою за незалежність України загинули солдати з Херсонщини Роман Саганов та Олександр Дембровський
Загиблий солдат Олександр Дембровський Фото: Херсонська ОВА

Раніше стало відомо, що на війні за Україну загинув житель Львового Херсонської області, військовослужбовець Євген Мітін.

Також на російсько-українській війні, в боях за свободу та незалежність країни загинув житель Херсонщини Олександр Місюра. Він загинув на Бахмутському напрямку.

Херсонська ОВА повідомила, що 18 серпня на Херсонщині попрощались із військовослужбовцем ЗСУ Миколою Драєм. Він загинув на Запорізькому напрямку. Миколі було 53 роки, у нього залишилась дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Каланчацька селищна військова адміністрація повідомила, що 13 серпня року при виконанні бойового завдання на війні Росії з Україною загинув місцевий житель Володимир Якименко.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок