У Бучі для літніх людей організували курси англійської мови

У Бучі для літніх людей організували курси англійської мови

У Бучі для літніх людей організували курси англійської мови
Курси англійської мови Фото: Бучанська міська рада/Telegram

У Бучі на Київщині провели перший безкоштовний урок англійської для учнів 50+.

Про це у Telegram повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

Зазначається, що безкоштовний курс англійської мови реалізується в рамках проєкту Movni. Наразі викладачі познайомились зі своїми учнями.

"У нашій громаді багато бажаючих опанувати найуживанішу іноземну мову, яка дозволяє порозумітись у будь-якому куточку планети. Ми раді, що українці зрозуміли важливість вивчення мови",— йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, оскільки попит перевищував пропозицію, декому з бажаючих довелось відмовити. Курс англійської для літніх людей включає в себе 32 заняття та 16 розмовних клуби.

Очікується, що по завершенню проєкту учасники зможуть володіти англійською на рівні А1+Початковий рівень володіння англійською мовою, підсумували в адміністрації.

Що відомо про освітні курси у Києві

Амбасадором 15-го курсу проєкту "Єдині" був Олексій Суханов — журналіст, телеведучий, актор театру та кіно. Слухачам 11-го курсу перейти на українську допомагала парамедикиня з "Азовсталі" Катерина Пташка, яка навіть у полоні спілкувалася з російськими військовими та журналістами винятково українською.

Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати основи комп’ютерної грамотності, навчають, як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету і користуватися додатками на смартфоні ("Дія", "Київ Цифровий", "HELSI").

У Києві також провели понад 200 тренінгів, де навчали надавати домедичну допомогу. Заняття проходили у громадських просторах VcentrіHUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів. Їх відвідали майже 6 тисяч киян.

У Києві з серпня минулого року у "BiblioHub" Деснянського району стартували експрес-курси з української мови. Кожен охочий може долучитися до тренінгів і розвивати навички спілкування.

На початок